Bodrumda tatilinizi geçirmenin en iyi yolu, Bayside ve Tora ile tur gezintilerine katılmaktır.

Kendinize Bodrum’un en şık körfez ve plajlarini gezdiren günlük turlarla ödüllendirin ve Ege’nin gün ışığında mükemmel manzaralar karşısında serinleyin.

Turlarımız


Tekne turunuzda şunlara sahipsiniz: Taze pişirilmiş sıcak yemekler servis edilir, öğleden sonra meyveler, türk çayı ve bisküvi takdim edilir. Tüm gün boyunca güneşe, denize ve eğlenceye doyacağınızı garantiliyoruz.

BLACK ISLAND TURU

Günlük tur kalkış: 11:00

Günluk tur dönüş: 17:30

 

Tur 1: Black Island Turu

 • Black Island
 • Meteor Hole
 • Poyraz Harbour
 • Red Bay
 • Rabbit Bay

Ortak tur özelliklerinin yanı sıra, şunlari içerir :

Bodrum’un muhteşem körfez ve kumsallarinda 4-5 durak, bazıları sadece tekneler ile ulaşılabilir 

Yüzme, şnorkel, güneşlenme, balık tutma, su sporları, sıcak ilkbahar suyu veya arkanıza yaslanıp rahatlayabilir ve manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.

CAMEL BEACH TURU

Günlük tur kalkış: 11:30

Günluk tur dönüş: 18:30

 

Tur 2: Camel Beach Turu

 • Black Island
 • Meteor Hole
 • Poyraz Harbour
 • Red Bay
 • Rabbit Bay

Ortak tur özelliklerinin yanı sıra, şunlari içerir :

Bodrum’un muhteşem körfez ve kumsallarinda 4-5 durak, bazıları sadece tekneler ile ulaşılabilir

Yüzme, şnorkel, güneşlenme, balık tutma, su sporları, sıcak ilkbahar suyu, çamur banyosu veya arkanıza yaslanıp rahatlayabilir ve manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.

ORAK ISLAND TURU

Günlük tur kalkış: 11:00

Günluk tur dönüş: 18:30

 

Tur 3: Orak Island Turu

 • Orak Adasi
 • Tavsan Burnu
 • Alman Koyu
 • Kizil Burun

Ortak tur özelliklerinin yanı sıra, şunlari içerir :

Bodrum’un muhteşem körfez ve kumsallarinda 3-4 durak, bazıları sadece tekneler ile ulaşılabilir

Yüzme, şnorkel, güneşlenme, balık tutma, su sporlari veya arkanıza yaslanıp rahatlayabilir ve manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.

Özel Tekne Turları

Kalabaliktan uzaklasmak isteyen veya kendiniz icin ozel tekne kiralamak isteyenler icin bu secenek en idealidir. 

Ozel bit tekne turunda arkadaslarinizla veya ailenizle eglenin ve Bodrum yarimadasinin en guzel korfezlerini ziyaret edin. Ozel tura cikmanin en buyuk avantaji ise, ne zxaman ve Bodrum'da nereye gitmek istediginizi kendiniz secebilmenizdir. Bunun disinda, rahatlayabilir ve kaptanimizin sizi goturecegi en guzel korfezlerde eglenebilirsiniz. 

Tum ozel turlarimiz sizin ozel istek ve dileklerinize gore ayarlanabilir. Ozel partiler, evlilikler, yildonumleri, dogum gunleri veya herhangi bir gun icin kesinlikle bizi denemelisiniz. 

Taze hazirlanmis ogle yemekleri, taze meyveler, ogleden sonra cay ve kek sunariz. 

Ogle yemeginde: Balik veya Tavuk (vejeteryan yada farkli yemek ve meze cesitleri de istek uzerine sunulur) - Salata - Makarna - Meyve/Karpuz - Cay & Kek

Lutfen haha fazla detay ve fiyatlar icin bize ulasin.

Teknelerimiz


Tüm teknelerimiz can yelekleri, soyunma odaları, WC ve duş odalarına sahiptir. Bunların yanı sııra, yastıklı çatı ve ön güvertelerimiz güneş banyosu yapmak için mükemmeldir. Çok sıcak olduğunda rahatlamanız için tüm teknelerimiz serin kisimlara sahiptir. Ayrica sıcak-soğuk ve alkollü-alkolsüz içecekleri satın alabileceğiniz barımız bulunmaktadır. Lisanslı ve sigortalı teknelerimiz samimi ve İngilizce, Türkce ve Almanca dillerine hakim tayfamızla hizmetinize açıktır.

BAYSIDE

Bayside orta kapasitede bir tekne olup, maximum 38 kişi taşıyabilmektedir. Grup halinde veya daha geniş bir tekne isteyen müşterilerimiz için doğru seçenektir.

 

TORA III

Tora, Bayside'dan daha küçük olup, maximum 28 kişi taşıyabilmektedir. Aileler ve daha küçük bir teknede gezintiye çıkmak isteyen çiftler için uygundur. Ayrıca, Tora özel olarak günlük turlara kiralanabilir. Detaylar için lütfen özel turlar kısmına bakınız.